Greitas pristatymas

 

Feel.lt elektroninėje parduotuvėje daugumą parduodamų prekių turime savo sandėliuose Vilniuje, todėl prekes visoje Lietuvoje pristatysime tik per 1-2 darbo dienas. Suformavus užsakymą iki 11 valandos, užsakytas prekes gausite kitą darbo dieną, jei po 11 valandos – užsakytas prekes gausite dar kitą darbo dieną. Kita dalis mūsų prekių yra sandėliuose Europoje, todėl pristatymas gali užtrukti 5-9 darbo dienas.

Dėmesio! Užsisakius prekių, prie kurių parašytas pristatymo terminas 5-9 darbo dienos, visas prekių krepšelis bus pristatomas Jums po 5-9 darbo dienų.

 

Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų siuntimo būdą:

  1. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną. Pristatymo dienos rytą kurjeris iš anksto su Jumis susieks ir suderins laiką, kuriuo Jums bus pristatyta siunta. Jei darbo metu nebūnate namuose, su kurjeriu dažniausiai telefonu galima suderinti pristatymą į darbovietę, jei darydami užsakymą nepažymėjote papildomo pristatymo adreso. (Pristatymas į Kuršių Neriją kurjeriui kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo).
  2. Lietuvos Paštas (kaina 2,45 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 2 darbo dienas, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  3. Atsiėmimas vietoje (nemokamas) - Vilniuje, adresu Molėtų pl. 47F, galite atsiimti prekes nemokamai kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 19 valandos. (Jei pasirinkote ir apmokėjimo vietoje būdą, prekės yra automatiškai Jums rezervuojamos 24 valandų laikotarpiui, tačiau jei dėl nenumatyto atvejo norite prasitęsti rezervacijos laiką, kreipkitės į mūsų administratorę telefonu +37062283322 arba el.paštu info@feel.lt).