PREKIŲ PRISTATYMAS

 Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų pristatymo būdą:

  1. Omniva (kaina 1,99 €) - pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  2. DPD Pickup (kaina 2,35 €) pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  3. LP Express (kaina 2,45 €) - pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  4. Lietuvos paštas (kaina 2,95 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  5. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Sekti siuntą, keisti pristatymo datą, vietą galėsite siuntų savitarnos portale www.manosiunta.lt . Pristatymas į Kuršių neriją kurjeriu kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo.
  6. Pristatymas į užsienį (kaina 5,45 €) - į užsienio šalis pristatome per 1-2 savaites. Visus užsakymus į užsienio šalis pristatome oro paštu. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Paprastai gavėjas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresą, kuriuo turi atvykti atsiimti siuntą (užsakymą).

        

         *Nemokamas pristatymas galioja perkant prekių už 99 Eur ir daugiau, akcija taikoma visiems pristatymo būdams (išskyrus siuntoms į užsienį).