PREKIŲ PRISTATYMAS

 Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų pristatymo būdą:

  1. Omniva (kaina 1,99 €) - pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  2. DPD Pickup (kaina 2,35 €) pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  3. LP Express (kaina 2,45 €) - pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  4. Lietuvos paštas (kaina 2,95 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  5. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Sekti siuntą, keisti pristatymo datą, vietą galėsite siuntų savitarnos portale www.manosiunta.lt . Pristatymas į Kuršių neriją kurjeriu kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo.

        

         *Nemokamas pristatymas galioja perkant prekių už 99 Eur ir daugiau, akcija taikoma visiems pristatymo būdams.