PREKIŲ PRISTATYMAS

 

Feel.lt elektroninėje parduotuvėje užsisakytas prekes, kurių pristatymo terminas 1-2 darbo dienos, galite tą pačią dieną atsiimti nemokamai mūsų atsiėmimo punkte adresu: Molėtų pl. 47F, Vilnius, darbo dienomis nuo 09:00 iki 19:00 valandos. Prekes, kurių pristatymo terminas nurodomas ilgesnis, vietoje nemokamai galėsite atsiimti po šio termino. Abiem atvejais prekes atsiimti galima tik gavus el.laišką, jog užsakymas suruoštas.

 

Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų siuntimo būdą:

  1. Atsiėmimas punkte (nemokamas) - prekes galėsite atsiimti adresu Molėtų pl. 47F, Vilnius, darbo dienomis nuo 09:00 iki 19:00 valandos nemokamai. Jeigu prie prekės rodomas pristatymo terminas 1-2 darbo dienos, pas mus vietoje galite atsiimti ir tą pačią dieną. Prekes, kurių pristatymo terminas 5-9 darbo dienos, vietoje galėsite atsiimti po šio termino (jei Jūsų užsakytas prekes gausime anksčiau, informuosime Jus telefonu arba el.paštu).
  2. Omniva (kaina 1,85 €) pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  3. DPD Pickup (kaina 1,90 €) pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  4. LP Express (kaina 2,45 €) - pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  5. Lietuvos Paštas (kaina 2,45 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  6. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Sekti siuntą, keisti pristatymo datą, vietą galėsite siuntų savitarnos portale www.manosiunta.lt.Pristatymas į Kuršių Neriją kurjeriui kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo.