PREKIŲ PRISTATYMAS

 Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų pristatymo būdą:

  1. DPD Pickup (kaina 1,99 €) pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  2. Omniva (kaina 2,25 €) - pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  3. LP Express (kaina 2,35 €) - pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  4. Lietuvos paštas (kaina 2,95 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  5. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Sekti siuntą, keisti pristatymo datą, vietą galėsite siuntų savitarnos portale www.manosiunta.lt . Pristatymas į Kuršių neriją kurjeriu kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo.
  6. Pristatymas į užsienį (kaina 5,45 €) - į užsienio šalis pristatome per 1-2 savaites. Visus užsakymus į užsienio šalis pristatome oro paštu. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Paprastai gavėjas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresą, kuriuo turi atvykti atsiimti siuntą (užsakymą).

        

         *Nemokamo pristatymo akcija galioja perkant prekių už 50 Eur ir daugiau, akcija taikoma visiems pristatymo būdams (išskyrus siuntoms į užsienį). Grąžinus dalį prekių ir pasiliktai prekių sumai nesiekiant 50 Eur žymos, pristatymo išlaidos yra mokamos ir akcija negalioja. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, pristatymo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamų prekių sumos.