Prekių pristatymas

 

Feel.lt elektroninėje parduotuvėje užsisakytas prekes, kurių pristatymo terminas 1-2 darbo dienos, galite net tą pačią dieną atsiimti nemokamai mūsų adresu: Molėtų pl. 47F, Vilnius. Prekes, kurių pristatymo terminas 5-9 darbo dienos, vietoje nemokamai galėsite atsiimti po šio termino. Jei Jūsų užsakytas prekes gausime į sandėlį anksčiau, informuosime Jus telefonu arba el.paštu.

Dėmesio! Užsisakius prekių, prie kurių parašytas pristatymo terminas 5-9 darbo dienos, visas prekių krepšelis bus pristatomas Jums po 5-9 darbo dienų.

 

Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų siuntimo būdą:

  1. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną. Pristatymo dienos rytą kurjeris iš anksto su Jumis susieks ir suderins laiką, kuriuo Jums bus pristatyta siunta. Jei darbo metu nebūnate namuose, su kurjeriu dažniausiai telefonu galima suderinti pristatymą į darbovietę, jei darydami užsakymą nepažymėjote papildomo pristatymo adreso. (Pristatymas į Kuršių Neriją kurjeriui kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo).
  2. Lietuvos Paštas (kaina 2,45 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  3. LP Express (kaina 2,45 €) - pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  4. Omniva (kaina 2,30 €) pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  5. DPD pickup pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  6. Atsiėmimas vietoje (nemokamas) - Vilniuje, adresu Molėtų pl. 47F, galite atsiimti prekes nemokamai (jei prie prekės rodomas pristatymo terminas 1-2 darbo dienos, pas mus vietoje galite atsiimti ir tą pačią dieną. Prekes, kurių pristatymo terminas 5-9 darbo dienos, vietoje galėsite atsiimti po šio termino. Jei Jūsų užsakytas prekes gausime anksčiau, informuosime Jus telefonu arba el.paštu.