Slaptažodis

 

Feel.lt elektroninėje paduotuvėje galite atsiskaityti visais pagrindiniais apmokėjimo būdais:

  1. Elektroninės bankininkystės sitema - tai populiariausias Lietuvoje atsiskaitymo būdas. Esame pasirašę sutartis su visais Lietuvos bankais (Swedbank, SEB, Luminor DnB, Luminor Nordea, Danske, Citadele, Šiaulių bankas ir kt.), todėl galite saugiai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Užsakytų prekių apmokėjimo forma Jums bus paruošiama automatiškai, Jums reikės tik patvirtinti pavedimą. Apmokėjimą matysime iš karto, todėl užsakymas bus pradėtas vykdyti tą pačią darbo dieną.
  2. Paysera - tai internetinėse parduotuvėse dažniausiai naudojamas prekių apmokėjimo tarpininkas, suteikiantis galimybę atsiskaityti už prekes įvairiais būdais - Maxima parduotuvių kasose, Perlo terminaluose ir kt. Apmokėjimą matysime iš karto, todėl užsakymas bus pradėtas vykdyti tą pačią darbo dieną.
  3. Mokėjimas atsiimant prekes (pasirinkus DPD, OMNIVA arba LP EXPRESS siuntimo būdą). Atsiskaitydami grynais* DPD kurjeriui reikia turėti tikslią pinigų sumą, nes kurjeriai ne visada turi grąžos, taip pat galite atsiskaityti banko kortele. Atsiskaitymas paštomatuose galimas tik banko kortele. Pasirinkus šią paslaugą papildomai priskaičiuojamas pinigų surinkimo mokestis. *Svarbu! Karantino metu kurjeriai grynūjų pinigų nepriima, atsiskaitymas atsiimant galimas tik bankine kortele.
  4. Išankstiniu pavedimu - šį mokėjimo būdą rinkitės tuo atveju, jeigu norite apmokėti paprastu bankiniu pavedimu. Visą apmokėjimui reikalingą informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo.
  5. PayPal - tai dėl savo saugumo populiariausia pasaulyje atsiskaitymo internetinėje erdvėje sistema, prijungianti kliento kreditinę/debetine banko kortelę ir automatiškai nuskaitanti apmokėjimo sumą. Šį atsiskaitymo būdą gali rinktis Lietuvos bankuose sąskaitų neturintys klientai, gyvenantys užsienyje.
  6. Banko kortele - galite atsiskaityti MasterCard, VISA, Maestro ir VISA Electron mokėjimo kortele, jei kortelę išdavęs bankas yra leidęs šia kortele atsiskaitinėti internetu.

       

  

    

           

       

Banko sąskaitos rekvizitai

AB SEB bankas
Gavėjas: Feel Group, UAB
Sąskaita: LT277044090102482002