UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

 

Feel.lt elektroninėje paduotuvėje galite atsiskaityti visais pagrindiniais apmokėjimo būdais:

  1. Elektroninės bankininkystės sitema - tai populiariausias Lietuvoje atsiskaitymo būdas. Esame pasirašę sutartis su visais Lietuvos bankais (Swedbank, SEB, Luminor DnB, Luminor Nordea, Danske, Citadele, Šiaulių bankas), todėl galite saugiai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Užsakytų prekių apmokėjimo forma Jums bus paruošiama automatiškai, Jums reikės tik patvirtinti pavedimą. Apmokėjimą matysime iš karto, todėl prekes išsiųsime tą pačią darbo dieną.
  2. Paysera - tai internetinėse parduotuvėse dažniausiai naudojamas prekių apmokėjimo tarpininkas, suteikiantis galimybę atsiskaityti už prekes fizinėse vietose - Maxima parduotuvių kasose, Perlo terminaluose, Rkiosk ir daugelyje kitų lokacijų . Apmokėjimą matysime iš karto, todėl prekes išsiųsime tą pačią darbo dieną.
  3. Mokėjimas pristatant kurjeriui (pasirinkus DPD, OMNIVA arba LP EXPRESS siuntimo būdą). Atsiskaitydami grynais DPD kurjeriui privalote turėti tikslią pinigų sumą, nes kurjeriai ne visada turi grąžos, taip pat galite atsiskaityti banko kortele. Atsiskaitymas paštomatuose galimas tik banko kortele. Pasirinkus šią paslaugą papildomai priskaičiuojamas pinigų surinkimo mokestis.
  4. PayPal ir kreditinės banko kortelės. Tai dėl savo saugumo populiariausia pasaulyje atsiskaitymo internetinėje erdvėje sistema, prijungianti kliento kreditinę banko kortelę ir automatiškai nuskaitanti apmokėjimo sumą. Šį atsiskaitymo būdą gali rinktis Lietuvos bankuose sąskaitų neturintys klientai, gyvenantys užsienyje.

       

  

    

Banko sąskaitos rekvizitai

SWEDBANK
Gavėjas: Feel Group, UAB
Sąskaita: LT187300010143038745