Užsiregistruokite

 Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų pristatymo/atsiėmimo būdą:

 

  1. Atsiėmimas parduotuvėje - Perkūnkiemio g. 19, Vilnius (nemokamai) - elektroninėje parduotuvėje užsisakytas prekes, prie kurių nurodyta "greitas pristatymas", galite net tą pačią dieną iškarto po užsakymo atlikimo atsiimti nemokamai mūsų parduotuvėje, adresu: Perkūnkiemio g. 19, Vilnius, I–V 10.00–19.00, VI-VII 10.00–17.00

    Dėmesio! Prekes, prie kurių nurodytas išsiuntimo terminas 3-8 darbo dienos, parduotuvėje galėsite atsiimti po šio termino. Jei Jūsų užsakytas prekes gausime anksčiau, informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

  2. Omniva (kaina 3 €) - pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku. Užsakymą galima apmokėti bankine kortele atsiėmimo metu.
  3. DPD Pickup (kaina 3 €) - pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku. Užsakymą galima apmokėti bankine kortele atsiėmimo metu.
  4. LP Express (kaina 3 €) - pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku. Užsakymą galima apmokėti bankine kortele atsiėmimo metu.
  5. Lietuvos paštas (kaina 3 €) - patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  6. DPD kurjeris (kaina 3 €) - didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Pristatymas į Kuršių neriją kurjeriu kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo. Užsakymą galima apmokėti bankine kortele ir grynaisiais pinigais atsiėmimo metu. *Svarbu! Karantino metu kurjeriai grynūjų pinigų nepriima, atsiskaitymas atsiimant galimas tik bankine kortele.
  7. Pristatymas į užsienį (kaina 9 €) - į užsienio šalis pristatome per 1-2 savaites. Visus užsakymus į užsienio šalis pristatome oro paštu. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Paprastai gavėjas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresą, kuriuo turi atvykti atsiimti siuntą.